张家界市自行车协会
Tento REI Co-op 650 Snížení je obvykle jiný případ spojený s REI a představuje vynikající vynikající řešení Kanadská bunda Goose Borden Bomber za realistickou prodejní cenu. Tato položka prodává velký úžasný význam a je obzvláště nízká hmotnost, stále zásadní. Ačkoli se to většině z nás v tomto bodě líbilo Magma podstatně více, tento pokles 650 je dobrým řešením pro všechny, kteří používají finanční prostředky. Nabízí několik pláštících husích peří z Kanady na prodej, jako druh vodoodpudivé metody úpravy DWR, kromě toho, že bylo schopno držet každý bundy canada goose obchod z nich peří, zatímco při zkoumání, která často nejsou nárokována kolem celkové tuny.
Toto 650 je obvykle uvnitř štíhlé oblasti, místo tohoto nejteplejšího řešení vůbec. Většina z nás doporučená jako náhrada využívá položku během jakéhokoli procesu vrstvení s zimními dny až týdny. Položka je úspěšná v procesu vrstvení hlavně proto, že neexistuje absolutně žádná kapota; nicméně, tam není absolutně žádná kapota. To omezuje tuto užitečnost na základě kanadských zimních párů parky, které musíte vidět. V případě, že chcete nějaký druh cenově dostupného teplotního krytí, i když obvykle nemusí mít z technického hlediska zdaleka to nejmodernější typ pro pouhého šplhání Matterhorn se zimním počasím, to je Kanada Husí zimní kabáty na výběrgreatgreat musely mít kromě rychlých podniků vesnici nebo možná mírnější lehkou váhu.
Je opravdu složité pomoci vám přiřadit vaše označení, která nemají představovat jakýsi trhák směrem k Patagonia Decrease Fleece. Tento typický typ se v poslední době nijak výrazně nezměnil a je to zejména nejvýhodnější nákupní řešení. Většina z nás se rozhodla nezařazovat určené pro model, ačkoli od času z hromádek z mnohem více „technických“ nákupních výběrů v tomto konkrétním zkoumání, většina z nás si obecně vybrala Kanadské husí bundy na prodej tohoto Decrease Fleece, jakmile se odstěhuje párty. Žijeme zaručeně, že do této kapsy investuje řada lidí a nepropadáme se skalpům mimo hranice jakéhokoli místa, i když můžeme lidi snadno ujistit, že se však z hromádek daří velmi dobře. Nabízí bunda Canada Goose Borden Bomber na prodej s dobrým odporem větru a povzbuzuje vás k tomu, abyste byli mírnější s bludnými dny až týdny. Většina z nás také upřednostňovala toto zdravé, to je komoditní z ramenních svalů, i když tyto vlastnosti snižovaly.
Tato skořápka DWR bude nějakou dobu udržovat minerální vodu mimo pokles po určitou dobu, ačkoli Patagonia tuto populaci nebude řešit, a proto je promočené podmínky, efektivita vážně není vynikající. Je to jen velmi málo hlavní s teplotou vynikající, ačkoli většina z nás milovala tento atribut, takže má, Kanada, Goose Montebello Parka CG55, levná cena, stejně jako vnitřní náprsní kapsa na jeans, stejně jako kapsa na jean jeans, stejně jako jakmile se důkladně zazipuje, objeví se nadměrné množství zátylku na krku. Vzhledem k tomu, že jste pochopili předchozí, jsou kreativní možnosti obvykle nižší hmotnosti nebo možná méně nákladné, i když v případě, že si myslíte o problému, který je navíc „venkovním trendem“, tento Patagonia Snížení Fleece je obvykle obtížné pomoci překonat.

分享到 :
0 人收藏
您需要登录后才可以回帖 登录 | 立即注册

本版积分规则

Powered by Discuz! X3.4 © 2001-2016 Comsenz Inc.

返回顶部